Львівський завод металоконструкцій ЛЗМК

Львівський завод металоконструкцій

gallery/logo[2]

Металоконструкції

 

   Львівський завод металоконструкцій – сучасне спеціалізоване підприємство у сфері проектування, виготовлення та монтажу металоконструкцій, обробки металу та виготовлення металевих деталей та виробів.

  Ми є одним із ведучих підприємств-виробників металоконструкцій, саме тому нашими клієнтами є провідні підприємства енергетичного комплексу, атомної та гірничодобувної галузей, металургії, промислового і цивільного будівництва, мостобудування та нафтогазової галузі.

  Львівський завод металоконструкцій представляє замовникам широкий асортимент металевих виробів будь-якої складності:

   - металоконструкції промислових цехів та будівель

 


 
   - металоконструкції громадських будівель та споруд

 


 
   - ферми всіх видів з кутників та замкнутого профілю
 

 

   - колони

 


 
   - балки зварні двотаврові

    - колії переміщення вантажопідіймальних кранів та талей

 


   - вишки мобільного зв’язку, опори ЛЕП

 

 


   - сходи, поручні, огорожі, огорожі мобільні для будівельних майданчиків
 

 


   - каркаси альтанок, теплиць, ангарів, кіоски, павільйони, гаражі

    - бігборди, стели

 

 
   - стелажі, контейнери

 

 
   - ворота в’їзні, двійчасті

    - сітка арматурна, зварна

 


 
   - закладні деталі

    - нестандартні індивідуальні вироби по кресленням, ескізам та зразкам Замовника

 


 

  Львівський завод металоконструкцій виконує обробку металу та виготовляє металеві деталі та вироби із застосуванням токарних та фрезерних робіт, різки, гнуття та ін.

  Львівський завод металоконструкцій  виконує монтаж металоконструкцій на об'єкті фахівцями з великим досвідом роботи, які пройшли навчання та мають відповідну кваліфікацію.

  Львівський завод металоконструкцій проектує металоконструкції з урахуванням інтересів та побажань Замовника.

 

  ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

  Багаторічний досвід, висококваліфікований персонал, спеціалізоване сучасне устаткування та високоякісні і сертифіковані матеріали є тими перевагами, завдяки яким Львівський завод металоконструкцій виготовляє та поставляє високоякісну продукцію будь-якої складності в обумовлені терміни.

  Наявність великих прольотів виробничих приміщень та необхідного устаткування дозволяє нам виготовляти зварні балки до 24 м довжиною та до 3,5 м висотою, корпусні конструкції.

  Наші клієнти мають можливість запустити дрібносерійне та великосерійне виготовлення металовиробів по кресленнях.

  Цехи обладнані верстатами для гнуття, різки та порубки металу, пресами, є токарне і фрезерувальне обладнання, зварювальні агрегати.

  Підприємство володіє достатніми площами для зберігання готових металоконструкцій. Одночасно в закритому приміщенні ми готові забезпечити зберігання в обсязі 12000-15000 тонн. Все це робить наше підприємство привабливим для розміщення складних та відповідальних замовлень, а також для залучення заводу до участі в комплексних програмах будівництва і реконструкції підприємств і цивільних об'єктів в Україні.

  Виробнича програма включає в себе:

  - конструкції промислових цехів, будівель, торгових центрів і спортивних споруд
  - складні зварні балки, ферми, колони
  - вишки мобільного зв’язку, опори ЛЕП
  - прогонові будови мостів
  - конструкції кранових колій і підвісного транспорту, монорейки
  - консольні містки, металоконструкції димових труб
  - металоконструкції веж мобільного зв'язку, радіо-телеантен
  - сходи, площадки, в т.ч. з решітковим настилом, огородження
  - віконні решітки, навіси, перила
  - опорні конструкції під технологічне обладнання та трубопроводи, металоконструкції нестандартного і котельного обладнання, металоконструкції конвеєрів
  - естакади, галереї
  - металовироби по кресленнях, ескізах та зразках Замовника

  Всі поверхні металовиробів проходять попередню абразивну очистку. Перед фарбуванням конструкцій проводиться попереднє покриття поверхні металу захисними антикорозійними ґрунтовками. На всіх етапах виробництва здійснюється контроль якості.

 

  МОНТАЖ

  Львівський завод металоконструкцій, поряд з іншими комплексними послугами, виконує монтаж металоконструкцій.

  Монтаж металоконструкцій дозволяє виконувати будівництво швидко, якісно і без зайвих витрат. На сьогоднішній день монтаж металоконструкцій масово застосовується при будівництві виробничих будівель, що дозволяє значно скоротити терміни виконання замовлення і при цьому значно знизити витрати. Цим і пояснюється широке застосування металоконструкцій при монтажних роботах.

 

  ПРОЕКТУВАННЯ

  Висококваліфіковані фахівці Львівського заводу металоконструкцій на підставі технічного завдання спроектують, виготовлять та змонтують металоконструкції з урахуванням інтересів і побажань Замовника.

  Процес створення робочих креслень і проектної документації здійснюється нашими досвідченими інженерами із застосуванням передових програмних технологій з незмінно високим рівнем якості. При проектуванні нашими фахівцями в повному обсязі проводяться необхідні розрахунки, що дозволяє в кінцевому результаті створити ідеальне рішення Вашого замовлення.